Terug

Zomersale

LoFff Bolero pink neon met lange mouwen van LoFff zomer

  • Voorraad: 2

24,95 € 12,50

Zet op verlanglijst

  • Vragen over je bestelling? TooltipWhatsapp 0610833745 voor een snel antwoord
  • Levering in max 3 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €50,-
  • Retour mag altijd.
Placeholder9,4

1038 beoordelingen

“Snelle service en ook nog eens heel mooi verpakt! Echt een cadeautje!”

Productomschrijving

LoFff Bolero pink neon met lange mouwen van LoFff zomer

Pink neon (dus fel, komt iets fletser over op de foto dan in het echt) bolero uit de LoFff collectie met festonsteek afwerking rondom

Lees de volledige productomschrijving

Past perfect bij de jurkjescollectie van LoFff.

Kleur is NEON pink, dus fel

Z7551-12
95% katoen en 5% elasthan
Pink Neon

Maten9298104116128140152164176
Lengte13,514,315,016,518,019,521,022,524,0
Oksel-oksel27,028,029,031,033,035,038,041,044,0
Breedte onderkant27,028,029,031,033,035,038,041,044,0
Mouwlengte33,035,037,041,045,049,053,057,061,0
Armgat14,514,815,015,516,016,517,518,519,5

Vanaf 17 juli t/m 11 aug vakantie. Bestellingen na 17 juli worden vanaf 13 aug geleverd.

Vanaf 17 juli t/m 11 aug vakantie. Bestellingen na 17 juli worden vanaf 13 aug geleverd.

We leveren via PostNL met track en trace code. Levering binnen max 2 tot 3 werkdagen.

Meer informatie

Retour mag altijd. Retourkosten voor eigen rekening. Bij je levering zit een retourformulier met alle informatie om alles zo eenvoudig en snel mogelijk te regelen.

Gerelateerde producten

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Bolero pink neon met lange mouwen van LoFff zomer

    Bolero pink neon met lange mouwen van LoFff zomer

    24,95 € 12,50

    Kinderjurken.com 9,4 / 10 - 997 Reviews @ Feedback company
    Kinderjurken.com gebruikt cookies om de site goed te laten functioneren en om relevante advertenties te kunnen tonen. Ook kunnen we hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren. Met deze anonieme informatie over het websitegebruik verbeteren we onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons privacystatement. Manage cookies