Terug

Totale leegverkoop!

LoFff Bolero pink neon met lange mouwen van LoFff zomer

  • Voorraad: 2

24,95 € 12,50

Zet op verlanglijst

  • Vragen over je bestelling? TooltipWhatsapp 0610833745 voor een snel antwoord
  • Snelle levering, 2 tot 3 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €50,-
  • Totale leegverkoop
Placeholder9,4

1100 beoordelingen

“Al vaker besteld, leuke kleren en snelle levering”

Productomschrijving

LoFff Bolero pink neon met lange mouwen van LoFff zomer

Pink neon (dus fel, komt iets fletser over op de foto dan in het echt) bolero uit de LoFff collectie met festonsteek afwerking rondom

Lees de volledige productomschrijving

Past perfect bij de jurkjescollectie van LoFff.

Kleur is NEON pink, dus fel

Z7551-12
95% katoen en 5% elasthan
Pink Neon

Maten9298104116128140152164176
Lengte13,514,315,016,518,019,521,022,524,0
Oksel-oksel27,028,029,031,033,035,038,041,044,0
Breedte onderkant27,028,029,031,033,035,038,041,044,0
Mouwlengte33,035,037,041,045,049,053,057,061,0
Armgat14,514,815,015,516,016,517,518,519,5

Snelle levering, 2 tot 3 werkdagen

Snelle levering, 2 tot 3 werkdagen

We leveren via PostNL met track en trace code. Levering binnen max 2 tot 3 werkdagen.

Meer informatie

Retour mag altijd. Retourkosten voor eigen rekening. Bij je levering zit een retourformulier met alle informatie om alles zo eenvoudig en snel mogelijk te regelen.

Gerelateerde producten

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Bolero pink neon met lange mouwen van LoFff zomer

    Bolero pink neon met lange mouwen van LoFff zomer

    24,95 € 12,50

    Kinderjurken.com 9,4 / 10 - 1100 Reviews @ Feedback company
    Kinderjurken.com gebruikt cookies om de site goed te laten functioneren en om relevante advertenties te kunnen tonen. Ook kunnen we hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren. Met deze anonieme informatie over het websitegebruik verbeteren we onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons privacystatement. Manage cookies