Terug

Totale leegverkoop!

LoFff Bolero met lange mouwen neon roze

  • Voorraad: 1

24,95 € 14,97

Zet op verlanglijst

  • Vragen over je bestelling? TooltipWhatsapp 0610833745 voor een snel antwoord
  • Snelle levering, 2 tot 3 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €50,-
  • Totale leegverkoop
Placeholder9,4

1100 beoordelingen

“Al vaker besteld, leuke kleren en snelle levering”

Productomschrijving

LoFff Bolero met lange mouwen neon roze

Fel roze bolero met festonsteek afwerking rondom

Lees de volledige productomschrijving

Z7551-04

95% katoen en 5% elasthan
neon roze 16

Maten9298104116128140152164176
Lengte13,514,315,016,518,019,521,022,524,0
Oksel-oksel27,028,029,031,033,035,038,041,044,0
Breedte onderkant27,028,029,031,033,035,038,041,044,0
Mouwlengte33,035,037,041,045,049,053,057,061,0
Armgat14,514,815,015,516,016,517,518,519,5

Snelle levering, 2 tot 3 werkdagen

Snelle levering, 2 tot 3 werkdagen

We leveren via PostNL met track en trace code. Levering binnen max 2 tot 3 werkdagen.

Meer informatie

Retour mag altijd. Retourkosten voor eigen rekening. Bij je levering zit een retourformulier met alle informatie om alles zo eenvoudig en snel mogelijk te regelen.

Gerelateerde producten

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Bolero met lange mouwen  neon roze

    Bolero met lange mouwen neon roze

    24,95 € 14,97

    Kinderjurken.com 9,4 / 10 - 1100 Reviews @ Feedback company
    Kinderjurken.com gebruikt cookies om de site goed te laten functioneren en om relevante advertenties te kunnen tonen. Ook kunnen we hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren. Met deze anonieme informatie over het websitegebruik verbeteren we onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons privacystatement. Manage cookies