Terug

Zomersale

LoFff Feestbolero wit met zilver met lange mouwen van LoFff

  • Voorraad: 1

32,95 € 15,-

Zet op verlanglijst

  • Vragen over je bestelling? TooltipWhatsapp 0610833745 voor een snel antwoord
  • Levering in max 3 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €50,-
  • Retour mag altijd.
Placeholder9,4

1038 beoordelingen

“Snelle service en ook nog eens heel mooi verpakt! Echt een cadeautje!”

Productomschrijving

LoFff Feestbolero wit met zilver met lange mouwen van LoFff

Wit met zilveren feestbolero uit de LoFff feestcollectie

Lees de volledige productomschrijving

Geweldige en feestelijke bolero in wit met zilver.

Z7745-01
95% katoen en 5% elasthan
Wit/zilver

Maten9298104116128140152164176
Lengte13,514,315,016,518,019,521,022,524,0
Oksel-oksel27,028,029,031,033,035,038,041,044,0
Breedte onderkant27,028,029,031,033,035,038,041,044,0
Mouwlengte33,035,037,041,045,049,053,057,061,0
Armgat14,514,815,015,516,016,517,518,519,5

Vanaf 17 juli t/m 11 aug vakantie. Bestellingen na 17 juli worden vanaf 13 aug geleverd.

Vanaf 17 juli t/m 11 aug vakantie. Bestellingen na 17 juli worden vanaf 13 aug geleverd.

We leveren via PostNL met track en trace code. Levering binnen max 2 tot 3 werkdagen.

Meer informatie

Retour mag altijd. Retourkosten voor eigen rekening. Bij je levering zit een retourformulier met alle informatie om alles zo eenvoudig en snel mogelijk te regelen.

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Feestbolero wit met zilver met lange mouwen van LoFff

    Feestbolero wit met zilver met lange mouwen van LoFff

    32,95 € 15,-

    Kinderjurken.com 9,4 / 10 - 997 Reviews @ Feedback company
    Kinderjurken.com gebruikt cookies om de site goed te laten functioneren en om relevante advertenties te kunnen tonen. Ook kunnen we hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren. Met deze anonieme informatie over het websitegebruik verbeteren we onze website. Meer informatie is beschikbaar in ons privacystatement. Manage cookies